Červenec 2017

Comeback

15. července 2017 v 18:02 | The Butterfly Girl
Už bylo načase...
Po půl roce jsem zpátky s nadbytkem inspirace, dobré i špatné nálady a jiným pohledem na svět. Kdyby se někdo ptal, co jsem za tu dobu, stihla, udělala, nebo dokázala, řekla bych, že takřka všechno co jsem chtěla. Už jsem se dostala do bodu, kdy se ošívám nad svým prvním článkem. Z krátkých klukovských vlasů se staly hnědé lokny na ramena, z volného oblečení se stala správně padnoucí trička a úzké džíny a každodenní sezení doma vystřídalo běhání a pikniky s kamarády. Jinými slovy jsem jako každá náctiletá holka dospěla. Zatím to byla úžasná cesta a já ještě zdaleka nejsem na konci.
Osoba kterou jsem bývala tady pořád někde je (sice jen v článcích, na fotkách a ve vzpomínkách, ale je tady) a já ji mám pořád ráda jako tu, která ji vystřídala. Můžu ovšem s hrdostí říct, že jsem silnější, šťastnější a mám mnohem větší nadhled. Tak to ostatně většinou bývá, s věkem přichází víc zkušeností a (doufejme) i jistá "moudrost." Nemyslete si, že je ze mě teď ten nejzodpovědnější človek na světě, pořád patřím mezi třídní průšviháře a dělám věci, kterých jednou možná budu litovat, ale světe div se, takhle to chci. Nedávno dokonce přišo rozhodnutí hrát si na "Yes Mana" a opravdu to se mnou udělalo divy, šla jsem si se dvěma přáteli brzo ráno zaplavat do jezera, zůstala jsem do noci sedět u ohně s úžasnou partou lidí, přestože jsem věděla, že mě druhý den čeká volejbalový turnaj, skočila jsem nejvyšší můstek v bazénu a spala jsem pod širákem. Tohle všechno jsou zážitky jednoho týdne!
Chtěla bych vám toho ještě tolik říct, ale pořád si připomínám, že tohle je jen oznámení a že mám spostu času vylíčit všechno co se za tu dobu událo.
A taky že vylíčím.

Puberťačka která dospěla,
Vaše Butterfly Girl